ZINĀTNE KATRĀ KLASĒ

Izmantojot „Zinātnes autobusu”, sākumskolas un vidusskolas skolēni var iegūt praktisku pieredzi fizikā, ķīmijā, bioloģijā, fizioloģijā un alternatīvajā enerģētikā.

Modulārs and mobils

ScienceBus ir aprīkots ar izlietnes moduli, centra moduli un pēc izvēles sānu moduļa planšetdatora turētāju vai konteineru, ko var iegādāties atsevišķi atkarībā no skolas vai klases prasībām.

Tas viss, lai atvieglotu ne tikai ScienceBus kustību, bet arī lai varētu apmierināt visas vajadzības no praktiskā viedokļa.


Vienkārši un saprotami komplekti

Centrālais modulis ir aprīkots ar stikla durvīm un atslēgas slēdzeni, un tajā ir iekļauta virkne ar zinātniskiem komplektiem un aprīkojumiem, kas ir nepieciešams, lai veiktu dažādas ķīmijas, fizikas un bioloģijas un alternatīvās enerģijas eksperimentus

Studenti spēs rūpīgi analizēt akustikas principus, pētot mehānisko viļņu izplatīšanās parādības gaisā, bioloģiju un anatomiju, elektroenerģiju, veidojot ķēdes ar paralēliem rezistoriem, izzināt elektromagnētikas un mehānikas pamatprincipus, pētot sviras, skriemeļus, slīpo plakni utt.

Skolēni ar eksperimentu palīdzību varēs izzināt dažādus optikas, termodinamikas, ķīmijas un alternatīvās enerģijas pamatprincipus.

Rakstīt pieteikumu/jautājumus:
[email protected]