INTERAKTĪVIE EKRĀNI „AVTEK“

Avtek TouchScreen 6 Connect ir visdaudzpusīgākais risinājums, piedāvājot pavisam jaunu Avtek UX 3.0 interfeisu, IFP ir aprīkots ar acu aizsardzības režīmu, kas kombinācijā ar gaismas sensoru pilnībā rūpējas par lietotāju drošību viņu ikdienas darbā. Jaunās paaudzes Connect ir aprīkots ar USB-C pieslēgumu, kas ļauj mums vienlaikus pārraidīt audio, 4K video, pieskarties un uzlādēt mūsu klēpjdatoru, ietaupot laiku. Connect 6 jūs atradīsiet Avtek Zero Gap tehnoloģiju, kas ir uzlabota Zero Bonding tehnoloģija – monitora vidusdaļā, aizsargstiklam ir pieskares IR tīklam, nodrošinot IR monitora funkcionalitāti, kas ir līdzīga kapacitatīvā pieskāriena tehnoloģijai, tas ļauj jums sasniegt kvalitatīvu efektu, kas līdzīgs dārgākai tehnoloģijai par pievilcīgu cenu.

SATURA ATTĒLOŠANA
Spēja parādīt auditorijai attēlus un video bieži vien ir galvenais veiksmes faktors labas prezentācijas vai nodarbības nodrošināšanai. Ja dalībnieki var arī sazināties ar viņiem, veicot ātras piezīmes, zīmējot diagrammas vai pat pierakstot savas idejas tieši uz ekrāna, rodas neskaitāmas papildu iespējas. Interaktīvais ekrāns ir rīks, kas apvieno visas šīs opcijas un ļauj lietotājam vadīt sanāksmes vai mācīt savus studentus inovatīvā, radošā veidā.

Avtek augstās klases interaktīvie ekrāni atbalsta 4K/UHD izšķirtspēju un ir vismaz 65 collu lieli, kas nozīmē, ka to skārienpaneļi ir pietiekami lieli, lai efektīvi izpildītu nepieciešamās komandas. Interaktīvais ekrāns ir arī ļoti elastīgs risinājums lietošanā, jo to var savienot – vai nu ar kabeli, vai bezvadu režīmā – ar dažādām ierīcēm.

MULTIFUNKCIONALITĀTE UN UZLABOJUMI
Ir daudzas funkcijas un uzlabojumi, kas padara interaktīvo ekrānu par vairāk nekā tikai ar pieskārienu darbināmu televizoru:

  • Rūdīts aizsargstikls. Jutīgā plakanā paneļa aizsardzība ir ļoti būtiska, lai nodrošinātu ierīces ilgu kalpošanas laiku. Neatkarīgi no tā, vai to izmanto skolā vai konferenču telpā, uzticama ekrāna aizsardzība ļauj lietotājiem koncentrēties uz savu darbu.

  • Profesionāls LCD plakanais panelis. Paneļi, kas iestrādāti interaktīvajos ekrānos nav vispārpieņemti patērētāju klases komponenti. Tie ir īpaši izstrādāti un ražoti patērētāja īpašajai darba videi. Šīs ilgmūžīgās lieljaudas ierīces var darboties stundām ilgi bez pārtraukuma. To plašie skata leņķi nodrošina to, ka ekrāna saturs ir skaidri redzams ikvienam telpā esošajam.

  • Izturīgs korpuss. Tāpat kā aizsargstikla gadījumā, arī interaktīvā ekrāna korpuss ir veidots tā, lai piešķirtu modernu izskatu, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo aizsardzību iekšpusē esošajām sastāvdaļām.