KONFERENČU RISINĀJUMI

Inovatīvi rīki un risinājumi kā lielām, tā arī mazām telpām.

Nodrošinām labākos risinājumus sapulču telpu aprīkošanā. Neatkarīgi no telpas izmēra un dalībnieku skaita, radīsim Jums nepieciešamo risinājumu, kas nodrošinās augstas kvalitātes skaņas un attēla mijiedarbību. Strādājam ar tādiem ražotājiem, kā Logitech, Jabra, Epson un citiem pasaulē zināmiem brendiem.

LOGITECH KONFERENČU RISINĀJUMI

BARCO BEZVADU PREZENTĀCIJU UN VIDEOKONFERENČU RĪKI

PROJEKCIJAS RISINĀJUMI

Kameras, kas pielāgojamas dažādām telpām, kā mazām, tā arī lielām. Pateicoties Logitech plašajam produktu klāstam, pielāgosim risinājumu, kas vajadzīgs tieši Jums.

No ražotāja Logitech piedāvājam kameras, mikrafonus, skaļruņu sistēmas un uzstādām arī vissarežģītākās konferenču sistēmas ar centralizētu vadību.

Ar Barco bezvadu risinājumiem Jūs iegūsiet mūsdienīgu vidi, kurā ātri, ērti un vienkārši ar bezvadu savienojumu var organizēt un vadīt kā prezentācijas, tā arī videokonferences.

Konferenču telpās, kurās ir nepieciešami izteikti liela izmēra ekrāni, nodrošinām projekcijas risinājumus – projektors + projekcijas ekrāns. Ar šādu sistēmu Jūs iegūstat liela formāta attēlu ar augstu kvalitāti un lielisku izšķirtspēju.

Piedāvājam tādu ražotāju projekcijas risinājumus, kā SONY, ViewSonic, EPSON un citus.